Adore Comfort Ultra Sirtli Mavi Çalisma Sandalyesi VLT-034-FM-1

Adore Comfort Ultra Sirtli Mavi Çalisma Sandalyesi VLT-034-FM-1
Ürün fonkisiyoneldir, Yeni tasarım ve çok özel terletmez, darbelere dayanıklı file sırt desteği vardır.
Ergonomik şık tasarımlı kolçaklara sahiptir ve BİFMA standartlarında yükseklik değiştirme ayarı, dayanıklı iskelet, ses çıkarmayan hareketli mobil tekerler ile desteklenmiştir.

ÖNEMLİ,
Ürünlerimiz kurulu olmadan; yani demonte olarak, paket içerisinde satılmaktadır. Firmamız aksi belirtilmedikçe kurulum ve nakliye hizmeti vermemektedir. Aksesuarlar fiyata dahil değildir.

Ürün Montajı
Ürünlerimiz sizlerin daha az nakliye ücreti ödemeniz için özel kargo paketinde demonte olarak adresine ulaşır. Ürün Kurulumu tamamen müşterilere aittir. Paketlerde ürün kurulumu için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır.

Alet çantasına lüzum olmadan özel hazırlanmış vida sıkma çubuğu ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. Çok hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça numaraları bulunmaktadır. Kullanılan tüm montaj malzemeleri ithal ve birinci kalite olduğu için montajlanan ürün çok daha sağlam ve bütün olur. Tüm ürünlerimiz defalarca sökülüp takılabilme özelliğine sahiptir ve kolayca yeniden demonte hale getirip ürünü başka bir yere taşıyabilirsiniz.