Masa ve Sandalyelerde Uzakdoğu Esintileri Artiyor

Günümüzde ahşap mobilyalardan tutun da ev tekstili ürünleri, hatta dekorasyon aksesuarlarına kadar hizmet veren firmalar ürünlerinde uzakdoğudan esintiler taşımaktadir. Türkiye’de dekorasyon sektörünün uzak durduğu bu esinti, gelen müşteri talepleri nedeniyle yerini kataloglarda almaya başladı.

Daha çok etnik mobilya özellikleri taşıyan bu ürünler, iyi şekilde kombine edildiği zaman, uzakdoğuyu evinize kadar getirebilmektedir. Aksesuardan tekstile kadar geniş bir ürün gami bulunan bu sektörde, uzakdogunun, dekorasyon ürünlerine kazandırdığı işlevsel ve dekoratif etkiyi uzun süre koruyacağı ortada.

Amaçlari, müşterilerine birçok değişik alternatif sunmak olan birçok firma, fonksiyonel ve dekoratif yaklaşımlarla dikkat çekerek bu alanda ürün gamını genişletmeye başladı bile. Görüntüsü itibariyle birçok dekorasyon uzmani tarafından da tavsiye edilen bu ürünler, hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanilabilme özellikleri taşımaktadir.

Alışılagelmiş sandalye ve masa modellerinden farklı, her yaştaki gençlere ve kendini genç hissedenlere hitap eden, çizgileriyle uzakdogu felsefesinin izlerini sürdüren ürünler, gittikçe rahatlığın ve dinginliğin sembolü haline geliyor.

Etiket: Cafe, lokanta, kayseri, modelleri