Mutfak için ideal Bar Koltuğu Bürocci 2002X

Kollu Ayarlanabilir Bar Koltuğu Bürocci 2002X

Kollu Ayarlanabilir Bar Koltuğu Ayarlanabilir yapısı ve konforuyla vazgeçemeyeceğiniz bir ürün olacaktır. işletmenizde ve neredeye evinizin tüm odalarında kullanabilme şansına sahipsiniz. Tekerlekli oluşu sayesinde taşımada zorluk çekmezsiniz ve ayarlanabilir yapısıyla da istediğiniz yüksekliğe getirme şansına sahipsiniz.

Türkiye’nin tüm bölgelerinde merkez ilçelerine gönderim imkanı bulunan bu ürün ofis ve ev mobilyaları alanında uzun yıllardır üretim yapan Bürocci markasının kalitesi ve sağlamlıgı ile üretilmiştir.

Ürün siparişi verildikten sonra en geç 7 gün içerisinde kargoya verilir. Gönderilen ürünün montaji herkezin kolay bir biçimde yapabileceği şekildedir ve 1 dakikada gerçekleşebilecek kadar da kolaydır.

Oturak yüksekliği 74 cm olan ürünün mekanizması Amortisörlüdür, yüksekliği ayarlanabilir ve ayrıca Yerli bir üretimdir.

Renk çeşitleri Paris-Londra-Köln’dür. Bu renkleri renkkartela.com adresinden inceleyebilirsiniz. sipariş esnasında istenilen rengi açıklama kısmında belirtmeniz gerekmektedir. Sipariş esnasında renk bildirilmemesi durumunda, yukarda bulunan resimdeki renkte ürün adresine gönderilir.

Bürocci markalı ürünler sipariş bazlı üretim-tedarik şeklinde imal edildiğinden dolayı ürün siparişinin iptali yapılamamaktadır, Bu nedenle ürünün teknik özelliklerine dikkat ederek siparişini vermenizi önemle bildiririz.

Ayrıca açıklama kısmında belirtirseniz, ürünü kolsuz da alabilirsiniz. (Kolsuz ürün fiyatı ile kollu ürün fiyatı aynıdır)
Kollu Ayarlanabilir Bar Koltugu