New Era Ofis Çalışma Koltuğu – Krom Ayak / Çift Mekanizma

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ
Genişlik : 58 cm
Yükseklik : 99-100 cm
Derinlik : 79 cm

Ergonomik tasarımlı bel, boyun, oturum desteği; modern ve rahat oturma alanı yaratan özel tasarımı,istenilen açıda kilitlenebilen ayarlı yaslanma özelliği ve BIFMA standartlarında amortisörlü yükselik ayarı gibi rahatınız için düşünülmüş bir çok özelliği bu ürünümüzde birlikte sunuyoruz.

Rahat oturum özelliğine sahip koltuk, Sessiz ve dayanıklı mobil tekerlekler ile istediğiniz yere kolayca taşınabilmektedir.

Ergonomik kolçak tasarımı ve dayanıklı 5 kollu krom kaplamalı yıldız ayak ile hem kalitenin hem de şıklığın keyfini süreceksiniz.

Ürünlerimiz kurulu olmadan; yani demonte olarak, paket içerisinde satılmaktadır. Firmamız aksi belirtilmedikçe kurulum ve nakliye hizmeti vermemektedir. Aksesuarlar fiyata dahil değildir.

Montaj

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulum müşteriye aittir. Paketlerde kolay ve eğlenceli kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır.