Ofis Tipi Başlık ve Bel Destekli Çalışma Sandalyesi VLT-500-FS-1

Yüksekliği değiştirilebilir Üst kısım ve sırt desteği ile birlikte; üç fonksiyonu değiştirilebilir kolçak ve alti fonksiyonlu kaliteli ve modern oturak alanı ile rahat bir kullanım sağlar.

Sağlam yapıda bulunan iskeleti ve ; soft deri oturma alanı; ergonomik ter yapmayan file sırt desteği ile işlerinizde sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

Estetik tasarımlı geniş ve sağlam yıldız ayaklar; sessiz ve dayanıklı mobil tekerler hareket özgürlüğü sağlamaktadır.

Önemli
Ürünlerimiz kurulu olmadan; yani demonte olarak, paket içerisinde satılmaktadır. Firmamız aksi belirtilmedikçe kurulum ve nakliye hizmeti vermemektedir. Aksesuarlar fiyata dahil değildir.

Montaj
Ürünlerimiz daha az nakliye ücreti vermeniz için özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulum müşteriye aittir. Paketlerde kolay ve eğlenceli kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır.

Çekiç, matkap gibi el aletlerine gerek kalmadan özel tasarlanmış vida sıkma çubuğu ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça numaraları bulunmaktadır.

Kullanılan tüm montaj malzemeleri ithal ve birinci kalite olduğu için montajlanan ürün çok daha sağlam ve bütün olur. Tüm ürünlerimiz defalarca sökülüp takılabilme özelliğine sahiptir ve kolayca yeniden demonte hale getirip taşıyabilirsiniz.calisma ofis sandalyesi adore