Sandalye ve Masa Yerlesimi


Sandalye ve Masalarinizi evinizde veya işlettiğiniz mekanlara dilediğiniz gibi yerleştirilmesi genellikle bizler için sorun olmuştur. Bu sorunu kökten çözmek artık çok kolay.  Üstelik işinin uzmani tarafından tavsiye almış kadar muhteşem olur. Evinizin veya işletmenizin bulunduğu ortamı daha canlı ve etkileyici şekle dönüştürmek sandalye veya masalari konumlandırırken birbirine yakın olmaları tabiki de çok önemli bir detaydir.

Eğer bu mobilyaların bulunacağı müsaitse iki oturma alanı arasındaki mesafe çok fazla olmasa da olur. Özellikle böylece aileniz veya ziyaretinize gelen arkadaslarınız daha fazla rahat edeceklerdir.

Eşyaların doğru konumlandırılması eviniz içindeki kullanım alanlarında sizin daha fazla rahat etmenizi sağlar. Bu yüzden eşyalari yerleştirirken püf noktalara dikkat etmelisiniz.

1- Evinizdeki eşyaların yerlerini belirlemeye başlamadan önce nasıl konumlandıracağınızı bilip ona göre plan yapmalısınız

2- Yapacağınız planda sadece evin tabanı değil, genel olarak görülebilen tüm alanların ölçümlerini almalısınız.

3- Öncelikle size güzel gelen ve tercih ettiğiniz mobilyaları yerleştirin, bu seçtiğiniz mobilyaların hangi alanlarda öne çıkması gerektiğini belirleyen etken olup, diğer kalan eşyaları da tercih ettiğiniz bu mobilyaların etrafında güzelce yerleştirin.

4- Koltuklar ile sehpalarınız aranızdaki mesafeyi iyice ayarlayın ki geçişlerde sorun yaşanmasın.

5- Eşyaları yerleştirirken güneş ışınlarının gelişini, kapı veya pencerelerin açılmasını engellemeyin. Açılırken eşyaların zarar görmemesine dikkat edin.

Etiketler:  restaurant masa sandalye, cafe masa sandalye, toptan masa sandalye, perakende masa sandalye, masa ve sandalye modelleri