VLT-024-MV-1 Comfort Plus Çalışma Koltuğu Kumaş-Mavi

VLT-024-MV-1
Comfort Plus Çalışma Koltuğu Kumaş-Mavi
GENİŞLİK : 57 cm
YÜKSEKLİK :92-102 cm
DERİNLİK : 56 cm

Her yaş grubuna hitap eden, değişik renk seçenekleriyle üretilen , kolçaklı tercih edenler için özel olarak tasarlanan çalışma koltuğudur.

Evde ve ofiste rahatlıkla kullanabileceğiniz ergonomik sırt ve oturum ölçülerine sahiptir.

Ayarlanabilir amortisör mekanizması sayesinde istenilen yükseklikte ergonomik oturum sağlar. 360° derece dönebilen tekerlekler, sağlam güçlü yıldız ayaklar ile rahatça hareket edebilirsiniz.

Önemli

Ürünlerimiz kurulu olmadan; yani demonte olarak, paket içerisinde satılmaktadır. Firmamız aksi belirtilmedikçe kurulum ve nakliye hizmeti vermemektedir. Aksesuarlar fiyata dahil değildir.

Montaj

Ürünlerimiz daha az nakliye ücreti vermeniz için özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulum müşteriye aittir. Paketlerde kolay ve eğlenceli kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır.

Çekiç, matkap gibi el aletlerine gerek kalmadan özel tasarlanmış vida sıkma çubuğu ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça numaraları bulunmaktadır. Kullanılan tüm montaj malzemeleri ithal ve birinci kalite olduğu için montajlanan ürün çok daha sağlam ve bütün olur. Tüm ürünlerimiz defalarca sökülüp takılabilme özelliğine sahiptir ve kolayca yeniden demonte hale getirip taşıyabilirsiniz.